De toelating
Dit is een extra toelatingsmoment. Dit toelatingsmoment biedt de commissie gelegenheid met je in gesprek te gaan en eventuele toelichting te vragen op de ingezonden toelatingsdocumenten. Er is voor jou gelegenheid om vragen te stellen.Mocht je toelatingsdossier daar aanleiding toe geven, dan kan het zijn dat we je vragen de toelating voor te bereiden, bijvoorbeeld door een aanvulling aan te reiken op je toelatingsdossier. Mocht je daar niets over horen dan geldt dat niet voor jou.
Datum en tijdstip
De toelating vindt plaats op vrijdag 21 augustus van 11:00 - 11:40 uur.We verzoeken je om minimaal 20 minuten voor aanvang aanwezig te zijn en je bij de receptie te melden. 15 minuten voorafgaand aan je toelating kun je je spullen klaarleggen in het lokaal.
Locatie
HKU PastoeRotsoord 3
3523 CL Utrecht
Voor een routebeschrijving klik hier
We verzoeken je om minimaal 20 minuten voor aanvang aanwezig te zijn en je bij de receptie te melden. 15 minuten voorafgaand aan je toelating kun je je spullen klaarleggen in het lokaal.
Wat neem je mee
Kies twee recente beeldende werken uit om mee te nemen. (Bij voorkeur andere werken dan die al in je portfolio staan.) Het werk hoeft nog niet af te zijn en mag dus ook een schets(boek) zijn. Fijn als de twee werken verschillend zijn en diversiteit in je werk laten zien.Uitslag
De uitslag wordt uiterlijk een week na de toelating per mail bekend gemaakt.Toelatingscriteria
- Je hebt niet langer dan tien jaar geleden een HBO-kunstvakopleiding afgerond
- Je bent een (professionele) omgang met verschillende artistieke materialen, beeldende technieken, media en/of presentatievormen
- Je beschikt over passende vakspecifieke communicatieve en reflectieve vaardigheden
- Je bent leergierig en hebt affiniteit met het kunsteducatieve vakgebied