Oh, so many things to feel lost about
Studenten M30 en KABK presenteren videokunstwerk tijdens Opera Forward Festival
- 06/03
- 15/03
- Meer info
Studenten M30 componeerden de soundtrack van een videokunstwerk dat van 6 tot en met 15 maart te zien is tijdens de tiende editie van Opera Forward Festival in Amsterdam.
- 06 mrt 2026 t/m 15 mrt 2026
- Opera Forward Festival
- Nationale Opera & Ballet
- Amstel 3, Amsterdam
Oh, so many things to feel lost about
In de centrale hal van de Nationale Opera hangt tijdens Opera Forward Festival een groot scherm waarop werk is te zien dat studenten Musician 3.0 en Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst Den Haag samen maakten. Studenten Musician 3.0 tekenden voor de soundtrack en het sounddesign van het kunstwerk; studenten van KABK voor de visuals.
De beelden op het scherm staan niet op zichzelf en gaan gedurende het festival een relatie aan met wat tijdens het festival gebeurt. Ook vinden een aantal performances plaats die interacteren met het videokunstwerk.
Betrokken studenten Musician 3.0:
Minne van der Veen
Bran van der Hoorn
Rosa van Bommel
Betrokken studenten KABK:
Silvia Bovo
Anna Brescianini
Cecilia Iaconelli
***
Dive into the hidden undercurrent of the city: Amsterdam’s canals. Here, what has been discarded is given a voice, and the chance to claim a new life.
A forgotten object
An allegory of human presence
The emergence of currents
Dreams that become waking
A slow descent into another world
From this small accident
A new beginning unfolds