
Als overleven betekent dat je telkens een ander masker op moet.
People, Places & Things is een scherpe dissectie van een generatie die verdwaalt in roes en vlucht, op zoek naar houvast in een wereld die kapot is. Emma belandt in een afkickkliniek waar de moeilijkste strijd niet tegen middelen is, maar tegen de waarheid. Waar maskers niet alleen bescherming bieden maar ook een gevangenis kunnen zijn.
De derdejaars van de acteursopleiding laten via deze rauwe tekst van Duncan Macmillan zien hoe fragiel identiteit kan zijn, hoe de werkelijkheid soms ondraaglijk voelt en wat er overblijft na de high. Wat is echt, wat is gespeeld, en wat hebben we nodig om te overleven?
Speeldata
Maandag 13 oktober, 20.00 - 21.45 uur (try-out) Reserveren
Dinsdag 14 oktober, 20.00 - 21.45 uur (try-out) Reserveren
Woensdag 15 oktober, 20.00 - 21.45 uur (première) Reserveren
Donderdag 16 oktober, 20.00 - 21.45 uur Reserveren
Vrijdag 17 oktober, 20.00 - 21.45 uur Reserveren
Zaterdag 18 oktober, 20.00 - 21.45 uur Reserveren
De voorstelling speelt in de theaterzaal van BAK - basis voor actuele kunst, Pouwstraat 13a. Deze locatie is op 6 min. lopen afstand van HKU Theater.
In deze voorstelling komt het thema zelfdoding voor. Ook wordt er gebruik gemaakt van stroboscooplicht.
Regie Abdel Daoudi Spel Amon Aljo, Angie Wijkhuizen, Anne Bouwmeester, Bilal el Amouari, Gerry Boschma, Jan van Est, Suus Molenaar, Justin Swagerman, Thyrvi Nicolai Productie Iris Jansen Techniek Jan-Willem van der Vlies, Elisabeth Kaldeway Auteur Duncan Macmillan Vertaling Hannah van Wieringen Beeld Acting 3
Volg de acteursopleiding op instagram!