- Raisa van den Broek
- Cana Jorritsma
- Annelien Scheepstra
- Mara Brouwers
De voorstellingen spelen van 19.00 - 21.10 uur in de Kleine Zaal van HKU Theater. Reserveren voor deze avond kan via deze link.

9125 DAGEN
'9125 dagen' is een muzikale, rauwe voorstelling over volwassen worden en de onmogelijke verwachtingen die bij het "volwassen leven" komen kijken.
Gefeliciteerd! Je bent 25, een kwart eeuw op aarde en iedereen vraagt naar je plan.
9125 dagen is een muzikale, rauwe voorstelling over volwassen worden en de verwachtingen die bij het "volwassen leven" komen kijken. Een voorstelling over de generatie die keihard werkt voor het bereiken van doelen die ze zelf niet eens hebben bedacht. Wat doe je als de koek op is, de prijzen stijgen en je nog steeds niet weet wat je allemaal wil, terwijl je nu officieel "groot" bent?
Maker Raisa van den Broek Spel Cana Jorritsma en Annelien Scheepstra Met dank aan Noufri Bachdim, Ayesha Joosten en Pepijn Lampe Beeld Raisa van den Broek
Volg Raisa op instagram!

Pas op! Heksen
Je bent alleen in een donker bos. Ben je liever alleen met een man of met een beer?
Regie & concept Cana Jorritsma Spel Raisa van den Broek & Mara Brouwers Tekst Anna Bjarnadóttir Vormgeving Elise Ooms Begeleiding Noufri Bachdim
Ondergoed Geluk
Op goed geluk reizen Pien en Puk vanuit de middeleeuwen door de tijd naar ons toe, op zoek naar ondergoed dat hen en hun vormen wél bevalt. Maar zit de tijd ooit lekker?
Maar geen tijd lijkt hun maat te kennen.
Pien en Puk, twee vlotte meiden uit de middeleeuwen, verlangen naar ondergoed dat hen de vormen geeft die ze willen. Daarvoor reizen ze af naar onze tijd, maar niet zonder ook een kijkje te nemen in de renaissance, de 19e eeuw en de jaren ’20. In elke periode ontdekken ze nieuwe idealen, nieuwe regels en nieuwe manieren om het lichaam te vormen. Wat eerst te dun is, moet later voller; wat eerst verborgen blijft, moet daarna juist zichtbaar zijn. Terwijl ze zich in en uit korsetten, rokken en moderne lingerie worstelen, groeit de vraag: voor wie doen ze dit eigenlijk? En bestaat er wel zoiets als de perfecte vorm?
Concept, regie, tekst & vormgeving Annelien Scheepstra Speler en mede-makers Raisa van der Broek en Mara Brouwers Begeleiding Noufri Bachdim Foto Annelien Scheepstra
Volg Annelien op instagram!

Hoe vond je het?
Voor het eerst proberen je behoeftes uit te spreken, in het gesprek net na de seks.
'Mijn arm knelt een beetje af. Kan je iets omhoog met je hoofd?'
Mag je onhandig zijn in het aangeven van je behoeftes? Als je dat nooit hebt geleerd, is het namelijk niet zo simpel – zelfs niet in een liefdevolle relatie. Want wat als je zelf nog niet eens weet wat je fijn vindt? Het uitspreken van je verlangens kan vreemd en ongemakkelijk voelen als je dat niet gewend bent. Is het eerlijk om dat pas te leren terwijl je al in een relatie zit?
Regie & concept Mara Brouwers (Docent Theater 2) Tekst Pien Lurvink (Writing for Performance 2) Begeleiding Noufri Bachdim Beeld Mara Brouwers
Volg Mara op instagram!