HKU

Bij de Acteursopleiding Utrecht, studeerden de volgende acteurs en acteur-theatermakers af

2017
Acteurs: Lars Brinkman, Yari van der Linden, Jelle Mensink, Anne Reitsma, Stella van den Sigtenhorst.
Acteur-theatermaker: Ayla Satijn.


2016
Acteurs: Tessa Friedrich, Samya Ghilane, Joep Hendrikx, Olivier van Klaarbergen, Liza Kollau, Dennie Lukkezen, Maxime Vandommele.
Acteur-theatermaker: Yamill Jones, Birgit Welink.


2015
Acteurs: Laurine Booij, Rochelle Deekman, Quincy van Driesten, Jouman Fattal, Isabelle Houdtzagers, Yorke Mulder-Bhangoo, Annica Muller.
Acteur-theatermaker: Daan van Bendegem.


2014
Acteurs: Myrthe Boersma, Nina van Koppen, Floyd Koster, Henke Tuinstra, Rutger Tummers, Pieter Verelst (winnaar Juryprijs Cameretten Festival, 2017; winnaar Groninger Studenten Cabaret Festival 2014), Abel de Vries, Bas Zemering.
Acteur-theatermaker: Khadija El Kharraz Alami.


2013
Acteurs: Denise Aznam, Jarrett de Cunha, Wies Fest, Lieke Gorter, Merel Severs, Iris Vlutters.
Acteur-theatermaker: Niels Lemmens.


2012
Acteurs: Milan Boele van Hensbroek, Vincent Brons, Liselore Knigge, Matthijs Mahler, Naömi Reingoud, Anneke Sluiters.
Acteur-theatermaker: Pascal Green.


2011
Acteurs: Eleni Achilleos, Hiske de Goeje, Jos Nargy, Thomas van Ouwerkerk, Lotte Rischen, Hilde Segond von Banchet, Judith Sleddens.


2010
Acteurs: Annefé de Boer, Jiska van Duijn, Martin Willem van Duijn, Hiske Eriks, Djamila Landbrug.
Acteur-theatermaker: Helmer van Efferink.


2009
Acteurs: Kim Berkenhagen, Jilles Flinterman, Arian Foppen, Joost Gimbel, Mik van Goor, Wynn Heliczer, Naomi Mac-Donald, Anne Stam, Martijn Wever.


2008
Acteurs: Evrim Kurç, Ayal Oost, Herman Otten, Johan van der Pol, Guido de Wijs.
Acteur-theatermakers: Daan Alkemade, Esteban van der Wolf, Milo Zipson.


2007
Acteurs: Michiel Blankwaardt, Jelle Derckx, Frank Derijcke, Rutger Dornseiffen, Dionisos Matias, Victoria Osborn (winnaar juryprijs Camaretten 2014).
Acteur-theatermakers: Hanna Jansen, Maurits van den Berg, Sacha Muller, Sjors Stassen.


2006
Acteurs: Anne Boesschoten, Alyt Damstra, Floor Leene, Lize van Olden (winnaar juryprijs Camaretten 2014), Hans Sibbing, Dhammika Tempelaar.
Acteur-theatermakers: Boris van Bommel, Jori Hermsen, Greg Nottrot.


2005
Acteurs: Lobke van Beuzekom, Daniël van Klaveren, Ytsje Rosier, Shanti Straub, Erol Struijk, Fransesca Wagenaar, Frank Wijnstra.
Acteur-theatermakers: Klaas Postmus, Shertise Solano, Jeppe den Uijl, Alexander de Vree, Aafke de Vries, Anne van Weeghel, Annette Welling, Erik van Welzen (winnaar Serie Nieuwe Theatermakers).


2004
Acteurs: Frank van Eck, Anna Hermanns, Mirthe Klieverink (winnaar Kunstanjer), Miranda Nieuwenhuizen, Mirthe Ruizendaal, Judith van Houten, Sergio Romero IJssel
Acteur-theatermakers: Korneel Evers, Fabian Holle.


2003
Acteurs: Sevil Aydin, Jantine van den Bosch, Ilse Heus, Fockeline Ouwerkerk, Chris King Perryman, Renske van der Sluis (winnaar Kunstanjer), Arjan Smit.
Acteur-theatermakers: Naomi Antonius, Daan Hofman, Rinze Lich, Guido Pollemans, Efrem Stein.


2002
Acteurs: Jaike Belfor, Steve Hooi, Hossein Mardani (de 100e afstudeerder), Floris van Tilburg, Lotte Vogel (winnaar Kunstanjer).
Acteur-theatermakers: Myra van Abeelen, Daniel van den Broeke, David Griethuysen, Julën Knops.


2001
Acteurs: Kaltoem Boufangacha, Marco Bijsterbosch, Welmoed van der Kamp, Rienus Krul, Rixt Leddy, Bob Peerlings, Jeremy Warcup, Roos van der Werff, Benjamin de Wit (winnaar Philip Morris Scholarship 2001).


2000
Acteurs: Katrien van Beurden, Arend Brandligt, Danny ten Hag, Krijn Hermans.
Acteur-theatermakers: Leo Breedveld, Lobke van Drunen.


1999
Acteurs: Zdenly Anton, Jimmy Jap-Ngie, Bas Keijzer (winnaar Kunstanjer), Vimala Nijenhuis, Martijn van Rietschote, Soetkin Verwilt, Vincent Wijlhuizen.


1998
Acteurs: Sandra den Dulk, Anke Engels, Enne Koens, Feike Looyen, Rogier Philipoom, Danny Ribbink, Liela Rigter, Paulien Scholtens.
Acteur-theatermakers: Marja Lagrand, Ramses Graus (winnaar jury- en publieksprijs Leids Cabaretfestival 2001), Ulrike Quade (specialisatie figurentheater/objecttheater), Daphne Zandberg (specialisatie figurentheater).


1997
Acteurs: Audrey Bolder, Martijn Fischer, Roger Goudsmit, Kyra Macco, Salomé Nobel, Heleen Parser, Victorine Plante, Raymi Sambo, Noël van Santen.
Acteur-theatermakers: Eric Koller (winnaar Kunstanjer, Groninger Studenten Cabaretfestival 1995, Wim Sonneveldprijs 1996), Erik-Jan Post.


1996
Acteurs: Ronny Ambrust, Barry Atsma, Annieke Sloet van Oldruitenborgh, Robin van der Velden.
Acteur-theatermakers: Arjan Bouw.


1995
Acteurs: Edo Brunner (winnaar jury- en publieksprijs Leids Cabaretfestival 2001), Harm van Geel, Frank van den Heuvel, Tirza de Jong, Bente Jonker, Izaira Kersten, Jantien Koenders, Judith Molenaar, Jessica de Rooij, Esther Waij, Carolien Zimmermann.
Vrije Studierichting Regie: Trudy de Gans, Peter Vermeulen.


1994
Acteurs: Najib Amhali (winnaar jury- en publieksprijs Leids Cabaretfestival 1998), Marit van Bohemen, Paul Disbergen, Gerold Guthman, Esther de Koning, Liesbeth Peters, Jeanine van Rossum, Diana Sno, Beppie van Wijk, Kim Zoutendijk.
Vrije Studierichting Regie: Gerrijan Nijhof, Daniëlle Wagenaar (winnaar Erik Vosprijs 1998).


1993
Acteurs: Annemarie van Bree, Sergio Costa, Maaike van der Meer, Urmie Plein, Jeffrey Spalburg, Petra van Spanje, Marja van der Toorn, Jaap de Vries.
Vrije Studierichting Regie: Monique Corvers.


1992
Acteurs: Gabby Bakker, Isabella Chapel, Yvonne Weijers,
Loek van den Wijngaard.
Vrije Studierichting Regie: Nilo Berrocal, Frank Meyers, Erik Snel.


1991
Acteurs: Caroline van Houten.