HKU

Beeldende Kunst l Educatie

Stages: Willum Geerts/Worktrade: willum.geerts@hku.nl


Hoofd Fine Art, Frank Koolen

E: frank.koolen@hku.nl

Hoofd Docentopleiding Beeldende Kunst en Vormgeving

E: esther.bos@hku.nl

Design

Projecten:

Projectcoördinator: Francisca Barten

T: 06-43123349

E: francisca.barten@hku.nl

Games en Interactie

Game Art | Game Design and Development | Interaction Design

Projecten:

Projectcoördinator: Karen Groeneveld

E: karen.groeneveld@hku.nl


Interactive Performance Design


Projecten:

Xchange Theater

T: 030-2393820
F: 030-2322465
E: xchange@theater.hku.nl

I: Xchange Theater

Projectcoördinator: Anne de Veij

E: anne.deveij@hku.nl

Kunst en Economie

Projecten:

Jitske Hirs
Hoofd Projectbureau

M: 06-23916199

E: jitske.hirs@hku.nl

Bezoekadres: Oudenoord 700

Kamer: 1.31
aanwezig:maandag, dinsdag en donderdag

Media

Contactpersoon: Anne Tollenaar

E: onderneem.media@hku.nl

Lees verder

Muziek en Technologie

Audio Design l Sound Design l Compositie l Productie


Stages:

Claudia van den Hoeven

E: claudia.vandenhoeven@hku.nl
Elsje Dicke
E: elsje.dicke@hku.nl

Projecten:

Projectcoördinator: Martijn van Gessel

E: martijn.vangessel@hku.nl

Theater l Docent Theater

Projecten:

Xchange Theater

T: 030-2393820
F: 030-2322465

E: xchange@theater.hku.nl

Projectcoördinator: Anne de Veij

E: anne.deveij@hku.nl

Het Utrechts Conservatorium l Docent Muziek

Klassieke Muziek | Historische Instrumenten | Jazz & Pop

Projecten:

Bureau Projecten
T: 030-2314044
I: Bureau Projecten

Stage Educatie:
Contactpersoon: Carlijn Kooijmans
E: carlijn.kooijmans@hku.nl